Photo 2024 06 21 10.47.23

Товариство «ВІДВАЖНИХ» публікує фото- та відеозвіт будівництва житлового комплексу “RIVER PORT”.

«RIVER PORT»  – це престижне житло преміум-класу, розташоване на березі Озера Мистецтв у Ірпені. Комплекс включає унікальні об’єкти, такі як перший в Ірпені ART-маяк, амфітеатр, причал з човниковою станцією та басейн. Завдяки концепції «місто в місті», “RIVER PORT” надає мешканцям все необхідне для комфортного та розкішного життя, поєднуючи сучасні архітектурні рішення з природною красою.

У 2021 році Товариство “ВІДВАЖНИХ” здало в експлуатацію ЖК “CENTRAL HOUSE” на 9 місяців раніше запланованого терміну та на 11 місяців раніше вручили ключі інвесторам від квартир у ЖК “Novator Irpin”. У 2022 році команда вручила ключі від ЖК “Burgundia”, розташованого в Ірпені. “RIVER PORT” є першим житловим комплексом в Україні, який матиме власну повноцінну набережну на березі озера, що робить його найкращим серед наших проектів», – повідомив СЕО компанії Володимир Карплюк.

Наразі Товариство “ВІДВАЖНИХ” активно будує житловий комплекс бізнес-класу “RIVER PORT” на березі Озера Мистецтв у Ірпені та споруджує пристоличне котеджне місто “О.Краса”.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦