Photo 2024 01 24 12.56.11

🇺🇦 Член журі Літпремії Ірпеня отримав президентську стипендію для молодих митців

Члену журі Літературної премії Ірпеня, професору Київського національного університету імені Тараса Шевченка, письменнику, академіку Європейської академії мистецтв та літератури Дмитру Чистяку отримав стипендію Президента України для молодих письменників і митців. Про це йдеться в Указі Президента України №837/2023 від 22 грудня 2023 року.

Дмитро Чистяк є постійним членом журі найбільшої в Україні за розміром преміального фонду Літературної премії Ірпеня. Він також був одним із фундаторів Міжнародного перекладацького фестивалю “Кочур-Фест”, який щороку на честь видатного українського літератора Григорія Кочура проходить в Ірпені та збирає перекладачів з України та інших країн світу. Товариство «ВІДВАЖНИХ» висловлює щирі вітання Дмитру Чистяку та бажає подальшого розвитку його творчого потенціалу.

Літературна премія Ірпеня – щорічна всеукраїнська премія в галузі літератури, заснована 2020 року Товариством “Відважних” та Інвестиційною радою Ірпеня. Головне завдання премії – сприяти виявленню та підтримці нових талановитих авторів, стимулювати їхню творчість та мотивувати до подальшої роботи над літературними творами.

Журі найбільшої в Україні Літературної премії Ірпеня очолює Олесь Доній – український журналіст, громадський та культурний діяч, голова Мистецького об’єднання «Остання Барикада».

🇺🇦🇺🇦🇺🇦