Photo 2023 10 09 14.42.16

🇺🇦 Офіційна робоча група з відновлення міста “IRS” передала напрацьовані проекти, меморандуми, план відновлення міста та звіт за півтора роки до Ірпінської міської ради.

…В документах містяться ескізи та кошториси для відновлення зруйнованих будинків, шкіл, садочків, бібліотек, стадіонів та мостів, потенційних інвестиційних об’єктів.

Напрацьовані проекти і контакти ми передаємо профільним департаментам міської ради. Віримо, що усі доцільні пропозиції будуть взяті до уваги та в роботу. 

У квітні 2022 року, коли місто зазнало руйнувань на 76%, ми закликали всіх охочих об’єднатися для планування відновлення Ірпеня. 

Понад 200 фахівців з різних куточків України та світу приєдналися до нас. Це підняло моральний дух у захопливому процесі відновлення міста, демонструючи стійкість та опір.

Нас всіх чекає наступний етап роботи. 

Проекти-переможці загальноміського конкурсу потребують фінансування, експертизи та проектно-кошторисної документації. Тільки так вони мають право бути реалізованими. 

Велика кількість учасників “IRS” бачить потенціал продовження діяльності та напрацьовує варіанти створення спільної економічної платформи для подальшої роботи. Проте це хоч і найближче, але майбутнє. Сьогодні ми підводимо підсумок і оголошуємо про завершення роботи волонтерської ініціативи IRS. 

Ми надзвичайно вдячні усім фахівцям – архітекторам, дизайнерам, журналістам, проектним менеджерам, коштрисникам -за присвячений час та зусилля.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦