Photo 2024 05 28 10.27.17

🇺🇦Товариство «Відважних» та Спілка письменників України створять книгу «Діти війни»🇺🇦

Національна спілка письменників України та Товариство «ВІДВАЖНИХ» видасть цьогоріч окрему книгу віршів, прозових творів та малюнків  дітей з населених пунктів деокупованої Київщини «Діти війни». Збір творів триватиме до 1 травня 2024 року.

«Переконаний, що серед мешканців деокупованих громад Київщини, таких як Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка, Мощун, Горенка, Макарів та інших населених пунктів є багато талановитих дітей, які пишуть вірші, оповідання і чудово малюють. Для кожної дитини насправді важливо представити свою творчість для широкого кола читачів, це важливий елемент творчої соціалізації для дітей, які пережили евакуацію і повернення додому до зруйнованого, але звільненого села, селища, міста. Значна кількість діток ще не повернулися до рідної громади, в тому числі й через втрачене житло», – повідомив СЕО Товариства «ВІДВАЖНИХ» Володимир Карплюк.

З 1 березня до 1 травня 2024 року триватиме збір поетичних, прозових творів та малюнків дітей з усіх населених пунктів Київщини, які пережили окупацію у лютому-березні 2022 року. Кількість творів, які можна надіслати для публікації в книзі – необмежена. Свої твори на вільну тему можуть надіслати діти (самі або за допомогою батьків) віком до 17 років включно. 

Твори потрібно надіслати на адресу [email protected] до 1 травня 2024 року. Свої твори можуть надсилати як діти, які зараз проживають в Україні, так і ті, які вимушено перебувають закордоном. 

Рішення про публікації творів у книзі “Діти війни” приймає НСПУ та художній колектив. Книгу буде видано коштами Товариства «ВІДВАЖНИХ».

Детальніше – тут.

Відеорепортаж ITV можете переглянути тут.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦