🇺🇦Офіційно спростовую неправдиву інформацію

Офіційно спростовую неправдиву інформацію, поширену моїми політичними опонентами. «Політолог» Микола Ощановський заявив, що ніби-то я намагався нещодавно виїхати до США, але мене, за його словами «розвернули» та не впустили на територію США.

Повідомляю, що останнього разу я виїзджав з робочою поїздкою до США 11 квітня 2023 року.

З того часу я жодного разу не виїзджав до Сполучених Штатів Америки і не намагався виїжджати до США, тому, мене не могли впускати чи не впускати на територію цієї дружньої Україні країні.

Разом з тим, всі «політологи», журналісти та медіа, що поширили цю неправдиву інформацію, обовʼязково отримають судові позови про захист честі, гідності та ділової репутації.

Звертаюся до ЗМІ з проханням врахувати у своїх публікаціях висловлену мною позицію щодо суті даного питання.

Принагідно звертаю увагу громадськості на спробу використання діяльності моїми опонентами дипломатичних установ в Україні з метою політичного переслідування мене, як політичного та громадського діяча.

Адже, після того, як я разом з управлінською командою міста Ірпінь неодноразово здійснював візити до США з метою залучення коштів на відновлення постраждалої Ірпінської громади, ми отримували кулуарні сигнали про політичну недоцільність візитів до США через те, що я очолюю окрему політичну партію. Планую найближчим часом розповісти про ці сигнали та тих, хто їх посилав.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦