Photo 2023 11 24 17.15.04

🇺🇦У Києві відбувся показ фільму “Буча”

Учора відвідав робочий показ художнього фільму “Буча”, одним з інвесторів якого виступив мій партнер по будівництву містечка “О.Краса” Ігор Мазепа. Фільм заснований на реальних подіях, що відбувалися у Бучі, Ірпені, Ворзелі, Гостомелі під час російської окупації в лютому–квітні 2022 року.

Фільм «Буча» сценариста та продюсера Олександра Щура та режисера Станіслава Тіунова — художня драма, сюжет якої заснований на реальних подіях на Київщині під час російської окупації в лютому–березні 2022 року.

Стрічка розповідає про порятунок людей Костянтином Гудаускасом — громадянином Казахстану, який отримав притулок в Україні та проживав у Бучі. З початком російського вторгнення завдяки своєму казахстанському паспорту він має можливість проїжджати на окуповану російськими військами територію та вивозити мирних жителів. Костянтин рятує людей і на власні очі бачить весь жах війни та окупації. Зйомки проходили на Київщині в березні та квітні 2023 року та зайняли 28 знімальних днів.

Головні ролі зіграли польський актор Цезарій Лукашевич та український актор В’ячеслав Довженко. Над стрічкою працювали 80 фахівців та понад 120 акторів, серед яких Никон Федотов, Олександр Печериця, Сергій Стрельников, Анастасія Нестеренко, Артемій Єгоров, Сергій Смеян, Володимир Захаренков та інші.

Команді допомагали Міністерство оборони України, Генеральний штаб ЗСУ, ГУР МО України, Державна прикордонна служба України, Національна поліція України, Київська обласна військова адміністрація та українська кіностудія Film.UA Group.

Фільм “Буча” важко дивитися. У кадрах – знайомі вулиці та люди, зруйновані міста та героїзм наших військових, лікарів і волонтерів. Але я переконаний – цю стрічку повинен побачити кожен, особливо у США та Європі.

Дякую команді фільму та одному з інвесторів цієї важливої стрічки Ігорю Мазепі за поширення через художній формат інформації про події лютого-березня 2022 року. 

Трейлер фільму “Буча”:

🇺🇦🇺🇦🇺🇦