Photo 2024 01 24 13.51.04

🇺🇦В  ірпінському дитсадку «Джерельце» встановлять сонячні панелі

У дошкільному відділі «Джерельце» Ірпінської гімназії “Освіта” будуть встановлені сонячні панелі потужністю 10 кВт для забезпечення безперебійного енергопостачання. Відповідний Меморандум було підписано між Всесвітньою вітроенергетичною асоціацією, Фондом відновлення Ірпеня та Ірпінською міською радою.

Домовленостей про співпрацю вдалося досягти за сприяння голови правління Української вітроенергетичної асоціації Андрія Конеченкова. Завдяки його комунікації подібний проєкт вже було реалізовано з амбулаторіями Ірпінської громади та Ірпінським ліцеєм інноваційних технологій, та ще один заплановано реалізувати у Бородянській селищній громаді.

Меморандум підписали Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, голова Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк та віце-президентка Всесвітньої асоціації вітрової енергетики, членкиня Правління Української вітроенергетичної асоціації Галина Шмідт.

Разом з командою Управління освіти і науки Ірпінської міськради обговорили напрямки подальшої співпраці щодо інших об’єктів в Ірпінській громаді.

Всесвітня вітроенергетична асоціація (WWEA) об’єднує 600 учасників зі 100 країн світу. Головна мета асоціації — популяризація та впровадження вітроенергетичних технологій. Проєкт реалізується в рамках благодійної компанії Renewables4Ukraine, ініційованої WWEA, завдяки донатам фінської громадської організації EKOenergy ecolabel.

Команда Фонду відновлення Ірпеня дякує міжнародним партнерам міста-Героя Ірпінь та партнерським енергетичним асоціаціям за постійну допомогу Ірпінській громаді.

Дякую за ефективну комунікацію з нашими енергетичними партнерами команді Фонду відновлення Ірпеня, зокрема, Дарині Катькало та Петру Щербині.

Фото: Олег Гриб, ITV

🇺🇦🇺🇦🇺🇦