Photo 2024 05 28 10.40.50

🗣«ВІДВАЖНИХ» фінансуватиме встановлення в Бородянці сонячної електростанції 

18 квітня у селищі Бородянка відбулося укладення тристороннього меморандуму між місцевою селищною радою, Благодійною організацією «ВІДВАЖНИХ» та Всесвітньою вітроенергетичною асоціацією. Цей документ передбачає співпрацю та партнерство у встановленні сонячної електростанції на даху дитсадка “Піноккіо”, який був пошкоджений під час бойових дій.

В рамках співробітництва буде встановлено сонячну електростанцію потужністю 11 кВт, що забезпечить дитсадок незалежністю від енергетичних мереж. Цей проект став можливим завдяки благодійникам, які фінансували відновлення будівлі дитсадка, а також допомогли у благоустрої території, що фінансується за підтримки Литовської Республіки.

Володимир Карплюк, Директор БО «ВІДВАЖНИХ», висловив подяку українській вітроенергетичній асоціації та світовій вітроенергетичній асоціації за цінний довгостроковий партнерський внесок у розвиток соціальної інфраструктури у регіоні. Він підкреслив, що завдяки цій підтримці об’єкти в Бородянці стануть максимально енергонезалежними, забезпечуючи їх стійкість і функціональність.

«Зараз наша мета – забезпечити швидке відновлення Бородянки і повернення людей до своїх домівок. Ірпінь, Буча та Гостомель вже демонструють успішну статистику щодо повернення людей, і ми зобов’язані досягти таких же результатів в Бородянці. Ми прагнемо допомогти не лише з енергетичними аспектами, але й у всіх сферах відновлення та розвитку міста», — наголосив Володимир Карплюк.

🔋Детальніще про це за посиланням