Photo 2023 12 18 16.09.46

🥇Товариство “ВІДВАЖНИХ” – кращий Девелопер 2023 року на IBUILD

У Києві відбулася урочиста церемонія вручення Національної будівельної премії IBUILD 2023, де у номінації «Девелопер 2023» було відзначено досягнення будівельної товариства «ВІДВАЖНИХ».

Цьогорічна премія IBUILD, проведена у спеціальному благодійному форматі, стала майданчиком для визнання внеску компаній у розвиток будівельної галузі. Членами журі головної будівельної премії номіновано товариство «ВІДВАЖНИХ», яке здобуло першість у категорії «Девелопер 2023».

Заступник міністра економіки України Віталій Кіндратів особисто вручив почесну нагороду СЕО товариства «ВІДВАЖНИХ» Володимиру Співаку. У своєму виступі Володимир Співак подякував за визнання та висловив впевненість у подальшому вкладі компанії у будівельну галузь та підтримку економіки України.

“Нові виклики, нові реалії – це те, з чим будівельний бізнес стикається щоденно. Ми продовжуємо робити все задля майбутнього України: будуємо активними темпами, здаємо житлові комплекси раніше заявленого строку, шукаємо можливості та сприяємо розвитку, допомагаючи ЗСУ задля наближення Перемоги”, – наголосив Співак, приймаючи відзнаку.

IBUILD – це головна будівельна премія України Конфедерації будівельників України, якою відзначають кращих представників галузі. Вручення нагород проводиться з метою визнання компаній, що вистояли на ринку, підтримують економіку та активно сприяють.