Photo 2023 11 24 13.35.48

🇺🇦 Підписали тристоронній меморандум між Фондом відновлення Ірпеня, Благодійним фондом «Леруа Мерлен Солідарність» та Ірпінською міською радою.

Першим об’єктом, що відбудовуватимемо спільними зусиллями, став будинок в одному з найбільш постраждалих мікрорайонів громади за адресою: місто Ірпінь, 10 лінія, 4А.

Фонд «Леруа Мерлен Солідарність» надасть будівельні матеріали, зокрема, готовий цемент. Раніше ми підписали меморандум з компанією «Екософт», яка фінансуватиме відновлення цього будинку в рамках благодійної кампанії «Допомога в кожній краплі».

Благодійний фонд «Леруа Мерлен Солідарність» вже понад рік допомагає у відбудові Ірпеня. Було відновлено найвищу будівлю міста – 18-поверхівку ЖК «Синергія 2+» де мешкає понад 1000 осіб. Вартість відновлення склала близько 10 млн грн.

Також фонд вже профінансував ремонтні роботи для відновлення 18 об’єктів міста, тринадцять з яких – багатоквартирні будинки. Загальна вартість відновлення обʼєктів вже становить понад 55 млн грн.

До повного відновлення Ірпеня ще багато роботи.

Ми закликаємо бізнес, донорів, фонди об’єднати наші зусилля задля якнайшвидшого відновлення міст та країни. Відновимо міста – відновимо економіку.

Задонатити на відбудову Ірпеня будинку на 10 Лінії, 4А можна за цим посиланням. Більше інформації на сайті Фонду відновлення Ірпеня www.irpinhelp.com

🇺🇦🇺🇦🇺🇦