Photo 2023 11 24 13.33.18

Сьогодні, 9 листопада, відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Від імені нашої команди вітаю працівників культурної сфери Ірпінської громади.

До мережі закладів культури Ірпінської громади входять 4 будинки культури, 2 клуби, 5 бібліотек, Ірпінська дитяча школа мистецтв ім. Михайла Вериківського, Історико-краєзнавчий музей.

На жаль, 2 заклади культури громади: Центральний будинок культури та клуб «Романівка» були знищенні у лютому-березні 2022 року.

Командою Irpin Reconstruction Summit розроблено передпроектні пропозиції по відбудові Центрального будинку культури, реконструкції музею, Ірпінської бібліотеки ім. М. Рильського, будівництва культурно-дозвіллєвого центру «Дорога життя» (на місці клубу «Романівка»), будівництва нового приміщення  для Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського.

Та культура – це перш за все люди, яким НЕвсеодно. Люди, які створюють нові культурні продукти і та зберігають цінності, національний код, історію. Люди, частина з яких відклали мистецтво на потім і пішли на фронт захищати кожного з нас. Люди, які вчать дітей наших воїнів живопису, музиці, літературі.

Дякую кожному працівнику культури та мистецтва Ірпінської громади. За відновлення та відбудову культурного середовища, за щорічний Всеукраїнський пленер «Намальований Ірпінь», за благодійні концерти на допомогу ЗСУ, за «Літні музичні вечори», IrpinBookFest, Irpin Family Weekend, фестиваль  «Ірпінський парнас» та інші культурні заходи, які роками проводилися у нашій громаді.

Особисто дякую заступнику Ірпінського міського голови Юлії Устич та начальниці Відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенії Антонюк за щоденну роботу. Дякую директору Департаменту культури та туризму КОВА Анні Куценко, командам Irpin Reconstruction Summit та Фонду відновлення Ірпеня  за підтримку постраждалої культури Ірпеня.

Щиро бажаю, щоб наступний Ваш професійний день ми відзначали на всій деокупованій території України. Буде Перемога – буде й культура!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦