🇺🇦В Ірпені відбувся перший Кубок України з BMX Freestyle Park

Цими вихідними відбувся перший Кубок України з BMX Freestyle park і стартували ці змагання в Ірпені. На свій дебютний турнір райдери з різних регіонів країни зібралися у скейт-парку на ірпінській набережній. Всеукраїнський захід підтримала Інвестиційна група «MOLODIST”.

Одним із суддів став відомий професійний райдер, срібний призер змагань UCI в Нідерландах, Латвії та Чехії Юрій Іллющенко.

В Україні всього два майданчики де можуть змагатися вело- фрістайлери. Окрім Ірпеня, такий майданчик є в Чернівцях.

Учасники змагань чекали на цю подію декілька років. Всього в змаганнях взяло участь 14 райдерів. Наймолодшому 11 років, а найстаршому – 20.

1 місце – Дворак Антон (м. Рівне) 2 місце – Степурський Ілля (м. Київ) 3 місце – Колодрівський Денис (м. Чернівці) 4 місце – Погорілий Артем (Київська обл., с. Глеваха).

Організатор змагань – Федерація велоспорту України за підтримки Міністерства молоді та спорту, КОВА, ІМР та Інвестиційної групи «MOLODIST».

Підтримка молоді та спорту – це один з пріоритетних напрямків соціальної діяльності компанії  ІГ «MOLODIST». Ірпінь по праву можна назвати велосипедною столицею Київщини за кількістю проведених тут змагань.

Вже у вересні цього року в Ірпені відбудеться перший Чемпіонат України з BMX Freestyle Park.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦