Photo 2023 11 24 13.42.51

Близько 200 зустрічей та сонячні батареї: Володимир Карплюк про результати відвідин виставки-конференції ReBuild Ukraine 2.0

🇺🇦Протягом двох днів на виставці-конференції ReBuild Ukraine 2.0 ми представили проекти відновлення та поділилися досвідом відновлення Ірпеня після бойових дій.

Серед соціальних та житлових проектів, спрямованих на відновлення нашого міста, ми презентували бізнесові можливості для інвестицій.

З використанням віртуальної реальності гості мали змогу побачити рівень руйнувань в Ірпені. Такою можливістю скористався, зокрема, і Посол України у Польщі Василь Зварич. Він також ознайомився з Планом відбудови Ірпінської громади на найближчі роки.

За ці дні разом із командою міста Ірпінь, а саме з керівником виконавчого відділу міської ради Дмитром Негрешею, Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним, радницею міського голови Іриною Ярмоленко, депутатом міськради Дмитром Чавою, операційною директоркою «Фонду відновлення Ірпеня» Дариною Катькало та директором Ірпінського ліцею інноваційних технологій ІЛІТ Марією Гостін ми провели близько 200 зустрічей з різними компаніями, організаціями, представництвами країн ЄС.

Зокрема, нам вдалося домовитися з однією із компаній про встановлення сонячних панелей в дитячому садочку.

Також провели автограф-сесію англомовного видання книги Петра Щербини «Битва за Ірпінь» – світ має знати про героїзм Ірпеня та ірпінців.

ReBuild Ukraine 2.0 – ключовий форум для залучення міжнародного фінансування відбудови українських громад.

Дякую організаторам заходу та нашій енергій команді!

Детальніше про захід – у сюжеті ITV та у відеоогляді від Фонду відновлення Ірпеня.