Photo 2023 04 30 23.18.23

Сьогодні в Ірпені українська співачка, рок-музикантка та композиторка Даша Суворова відкрила мурал, присвячений її рідному місту – Бахмуту. 

Проєкт реалізували за сприянням місцевої влади та СЕО товариства «Відважних» Володимира Карплюка.

Відтепер про прифронтові міста, які зараз мужньо тримають оборону, мешканцям та гостям Ірпеня нагадуватиме мурал із зображенням солі з легендарної «Артемсолі». Мурал зобразив український художник Іван Шульгін на одній із будівель на центральній площі міста. З такою ініціативою виступила співачка з Бахмуту Даша Суворова.

«Ірпінь став форпостом, який прийняв на себе перший важкий удар під час вторгнення. Так само зараз страждають й Бахмут, і Соледар. І ця сіль уособлює ці  міста. Бахмут та Ірпінь, на жаль, стали побратимами у важкій долі. Місто Ірпінь, як і міста Бахмут та Соледар, дуже постраждало від російської навали, зазнало великої руйнації, жорстокого поводження з людьми. Від постійних обстрілів, вибухів, що принесли чисельні руйнування, наші міста стали виглядати немов ця розірвана пачка солі. Але і тут, і там є люди. Сильні, мужні. Які боронять, захищають, відбудовують, відновлюють. Тому мурал став відображенням загальної ідеї  «Ірпінь та Бахмут – міста відважних людей» – стіною сили, де кожна людина зможе прийти та поділитися своїм болем», – розповіла Даша Суворова.

👉Деталі https://bakhmut.irpin.ua