Photo 2023 10 09 14.16.44

Сьогодні в Ірпені відбулося офіційне підняття прапору кримськотатарського народу.

Це чудова ініціатива Представниці Президента України в Автономній Республіці Крим Таміли Ташевої, яка є справжнім другом Ірпінської громади.

У піднятті прапора кримськотатарського народу взяли також участь почесні гості Ірпеня: голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України Епіфаній та перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Від імені Ірпінської громади дякую за чудову ініціативу Тамілі Ташевій та всім присутнім почесним гостям за участь у піднятті прапора.

Прапор кримських татар є національною символікою. Це полотно небесного кольору, у лівому верхньому куті із золотим знаком влади – тамгою. Колір  позначає чисте небо, мир, а однотонне тло – єдність народу. Кримськотатарський народ є найбільшим корінним народом Криму і Української держави загалом, оскільки сформувався на території, яка сьогодні перебуває у міжнародно визнаних кордонах України, і не має державності поза її межами.

Прапор кримськотатарського народу буде майоріти на Центральній площі Ірпеня до повної деокупації Криму.

Крим – це Україна! І Ірпінь виступає з ініціативою нагадати про це всьому світу!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦