Photo 2023 03 31 18.01.04

Стратегія відновлення Ірпеня повинна врахувати розвиток велоінфраструктури, – Карплюк

Ми зробили ще один важливий крок у розвитку комфортного для життя Ірпеня. Разом з представниками IRS та мешканцями міста провели воркшоп для покращення велосипедної інфраструктури. Переконаний, що розбудова велоінфраструктури є необхідною складовою нашої територіальної громади. У 2017-2018 роках ми з командою розробили бачення розвитку, в якому особисто для мене «велоісторія» є не тільки зручним засобом пересування, але й одним з ключових напрямків, що забезпечать економічний розвиток нашого міста.

Розвиток велосипедної інфраструктури, спорту та туризму в цілому є  ключовими питаннями і сьогодні, і в майбутній стратегії. З Ірпенем межує правобережний Київ, де проживає майже  2 мільйони чоловік. Кияни шукають місця для активного відпочинку з сім’єю, і Ірпінь має всі шанси, щоб зайняти цю нішу за рахунок географічних та інфраструктурних переваг. 

На заході ми обговорили результати дослідження спеціалістів та врахували бачення містян щодо існуючих проблем та розвитку велоінфраструктури. Над даними запитами мешканців міста працюватимуть фахівці, які до розробки стратегічного бачення мобільності Ірпінської громади планують залучити найкращі світові практики. Ми маємо спільне бачення, що велосипед має прирівнюватись за безпекою та комфортом до автомобіля, і будемо й далі сприяти розвитку Ірпеня як міста майбутнього.  

Запрошую кожного мешканця міста пройти опитування з розвитку велоінфраструктури Ірпінської територіальної громади: https://forms.gle/yTgQ3eospvkq5y596