Photo 2023 04 23 18.53.31

В архітектурній компанії Gensler створили окрему команду, яка працює над відновленням Ірпеня  

Після візиту делегації міста Ірпінь до Вашингтону, у багатьох виникло питання, у чому полягає співпраця між нашим містом та глобальною компанією з архітектури та дизайну Gensler.

Ірпінь зазнав найбільших руйнувань на Київщині. З одного боку, це велика трагедія, але з іншого – це для нас виклик, оскільки ми не тільки маємо відповідальність відновити кожен квадратний метр житла, але ми зобов’язані зробити Ірпінь найкращим відновленим містом в Україні.

Для цього ми маємо зосередитися на формуванні стратегії відбудови та основного документу розвитку – стратегічного майстер-плану.

В результаті наших перемовин Gensler погодився співпрацювати з громадою Ірпеня, місцевими та іншими міжнародними дизайнерами, щоб очолити розробку майстер-плану міста.

У Вашингтоні разом з міським головою Ірпеня Олександром Маркушиним ми провели кілька робочих зустрічей з командою Gensler Ukraine Taskforce, яка працює над реконструкцією міста. Я дякую співголові Gensler Діані Хоскінс за її високопрофесійну увагу та публічну підтримку міста Ірпінь на міжнародних заходах. Дякую команді Gensler, зокрема Марку Ердлі, Роберту Пеку, Ранді Малкаві, Гільєрмо Арока та Надії Волчанській, за щоденну співпрацю та поради щодо принципів відновлення Ірпеня. Дякую пані Софії Сонг за проведення і обробку соціологічного опитування з компанією “Социс”. Я дякую кожному працівнику Gensler за їх внесок у формування майстер-плану Ірпеня. Gensler також допомагатиме нам у залучені та отриманні допомоги для реконструкції від організацій, таких як ООН та Світовий банк.

Gensler – це глобальна архітектурна, дизайнерська та планувальна компанія з 53 офісами та більше ніж 6 000 професіоналів у регіонах Америки, Європи, Великого Китаю, Азійсько-Тихоокеанського регіону та Близького Сходу. З листопада 2022 року Gensler працює над розробкою майстер-плану Ірпеня, а в лютому 2023 року компанія представила своє бачення реконструкції Ірпеня як “Smart Heart Garden City”.

Ми впевнені, що разом з такими висококваліфікованими фахівцями ми зможемо створити світле майбутнє для Ірпеня.