Photo 2023 10 09 15.15.34

В Ірпені почали відновлення будинку на 10-Лінії

Лише вчора уклали тристоронній меморандум щодо відновлення Ірпеня, а вже сьогодні спільно Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним, директором компанії «Ecosoft» Валерієм Сєрковим, медіа-амбасадором Фонду відновлення Ірпеня Олексієм Суровцевим провели зустріч з мешканцями будинку на 10-й Лінії, 4-А де, підрядник вже встановив огорожу та розпочав демонтажні роботи.

Щоб відновити житло ірпінцям Фонд відновлення Ірпеня ініціював колаборацію бізнесу, влади та громадськості. Першою на ініціативу відгукнулася місцева компанія «Ecosoft», організувавши з Фондом благодійну кампанію «Допомога в кожній краплі», ціль якої — зібрати 1 мільйон гривень. Впродовж 6 місяців компанія буде донатити 20 грн з кожної проданої одиниці продукції на відновлення будинку, де до війни в проживало 18 родин, а це – 44 мешканці, з яких 11 діти. 

За цим посиланням – сайт благодійної компанії, де можна ознайомитися з продукцією акції або просто задонатити на відбудову: https://ecosoft.ua/ua/charity/

В рамках реконструкції заплановано: демонтажні роботи, установлення, переміщення та розбирання будівельних риштувань, влаштування армопоясу, мурування кладки з повнотілої цегли, влаштування залізобетонних перемичок, улаштування перекриттів на 4 поверсі, улаштування даху.

Приєднатися до відновлення Ірпеня може кожен. Під цим постом залишаю контакти ГО «Фонд відновлення Ірпеня» та посилання на донати, адже після проведення реконструкції до повного відновлення будинку перед нами стоїть ще багато завдань – ремонт та утеплення фасадів, місць загального користування, інженерних комунікацій і, звісно, відновлення самих квартир, що були знищені повністю чи постраждали частково.

Для співпраці чи з додатковими питаннями звертайтеся за контактами:

+380960208043

[email protected] 

Задонатити на відновлення будинку за адресою вул. 10-та Лінія, 4А можна тут: https://www.privat24.ua/rd/send_qr/liqpay_static_qr/qr_ef629c3d687141f4be61dd034d4d4037