Photo 2023 11 24 17.11.23

В Ірпені відкрили дитсадок «Червона калина»

🇺🇦Сьогодні важлива та радісна подія для діток та батьків Ірпінської громади – відкрили дитсадок “Червона калина” з басейном, ігровими кімнатами, укриттям, спортивними майданчиками та зонами відпочинку.

Його спорудження розпочалося ще 2021 року. Але у лютому-березні 2022 року він зазнав пошкоджень.

На допомогу прийшло місто Кашкайш, з яким ми підписали угоду про побратимство. Ефективна співпраця з Кашкайшем стала можливою завдяки тривалим переговорам, які проводила координаторка нашого проекту Irpin Reconstruction Summit  та депутатка Бучанської міськради Ірина Ярмоленко. Вона ініціювала підписання угод про побратимство між Кашкайшем та українськими містами Ірпінь і Буча. І результат домовленостей вражаючий – португальський народ виділив по 500 000 євро на дитсадки в Ірпінській та Бучанській громадах.

У таких великих та добрих справах часто залишаються “в тіні” ті, завдяки кому реалізовуються такі проекти. Іноді через спрямованість не на піар, а на результат. Іноді тому, що місцева влада просто не вважає за потрібне їм подякувати. Ні в Ірпені, ні в Бучі на зусилля Ірини Ярмоленко просто не звернули увагу. Сподіваюся, вони виправляться. Бо це буде справедливо.

Від імені нашої ірпінської та бучанської команд дякую Ірині Ярмоленко, командам Irpin Reconstruction Summit та Фонду відновлення Ірпеня за вагомий внесок в напрямку залучення міжнародного фінансування у відбудову дитсадків в обох громадах.

Висловлюю щиру вдячність меру Кашкайшу Карлушу Каррейрашу, громаді нашого міста-побратима та всьому народу Португалії за допомогу у важкі часи.

Добра справа кожного, хто долучився до відбудови дитсадка “Червона калина” назавжди буде вписана в історію Ірпінської громади!

🇺🇦🇺🇦🇺🇦