Photo 2023 10 09 13.52.19

Вчора в парку “Незнайка” відбулася підсумкова виставка VII художнього пленеру “Намальований Ірпінь”.

Вчора в парку “Незнайка” відбулася підсумкова виставка VII художнього пленеру “Намальований Ірпінь”, де всі жителі міста мали можливість оглянути понад 80 картин.

Цього року до Ірпеня завітали 22 талановитих художники з різних куточків України, а також 20 майстрів з нашого міста та Бучі. Майстри працювали над створенням шедеврів на різних локаціях. Їм вдалося відобразити красу кожного куточку нашого незламного міста та села нашої громади Михайлівки-Рубежівки.

Разом із директором товариства “Відважних” Володимиром Співаком ми вручили подяки кожному художнику за їхню неймовірну працю та витвори. Також ми відзначили роботу Данила Яремчука премією від Товариства “Відважних” у розмірі 20 000 гривень.

В рамках пленеру ми також розпочали благодійну ініціативу. Деякі роботи художників будуть відібрані для аукціону, а отримані кошти будуть спрямовані на відбудову нашого міста та допомогу ЗСУ. Інші ж роботи знайдуть своє місце у Історико-краєзнавчому музеї.

Хочу висловити щиру подяку всім художникам, які долучилися до цьогорічного пленеру “Намальований Ірпінь”. Ваша творчість надихає нас і допомагає розвивати наше місто. Ми віримо, що мистецтво – це один із ключових шляхів до розвитку культури та гармонії в Ірпені.

Дякую Ірпінському міському голові Олександру Маркушину за збереження традиції проведення пленеру, започаткованого нами колись спільно з видатним художником Костянтином Могилевським та начальницею управління культури Ірпінської міськради Євгенією Антонюк.

🇺🇦🇺🇦🇺🇦