2023 06 02 16.20.02

Всесвітній день сімейного лікаря та День сімейної медицини в Україні.

Сьогодні, 19 травня, відзначаємо Всесвітній день сімейного лікаря та День сімейної медицини в Україні.

Ірпінській громаді дуже пощастило, адже такого рівня «первинка», як у нас, є не всюди. І про це говорю не тільки я, а й гості, які приїжджають до Ірпеня з різних куточків України. Я впевнений, ви самі добре бачите, як з кожним роком у нашій громаді стає все більше амбулаторій, як по-сучасному вони облаштовані, яке є обладнання, як фахово працюють реєстратори і медики. Все робиться для того, щоб пацієнт міг оперативно отримати якісну первинну допомогу.

Але найважливішими в цій системі є, звісно, люди. Наші медики найкраще на Київщині спрацювали під час пандемії Covid-19, наші медики безстрашно рятували життя під час бойових дій у Приірпінні в лютому-березні 2022 року, і зараз вони продовжують віддано працювати для громади. 

Я щиро дякую сімейним лікарям Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги  за їхню важку і вкрай відповідальну щоденну працю. І окреме спасибі керівнику «первинки» Андрію Левківському за той високий рівень сімейної медицини, який ми маємо в Ірпінській громаді зараз. За фахове управління і професійний менеджмент.

З професійним святом вас, наші сімейні лікарі! Бережіть себе!