Знімок екрана 2023 10 09 о 14.24.41

З Днем Незалежності, Ірпінська громадо!

🇺🇦 24 лютого назавжди змінило наше ставлення до 24 серпня. Незалежність України стала синонімом життя кожної української родини.

До 24 лютого ворог не бачив нас на карті землі, але тепер весь світ побачив, наскільки волелюбним є український народ. Ірпінська громада стала прикладом стійкості та незламності. Так само, як Україна стала прикладом спротиву та героїзму для всього світу. Наші Герої віддали за це свої життя.

Сьогодні, коли на території України одна з найбільших в історії ліній фронту, кожен тримає свій фронт. І я дякую за це кожному мешканцю Ірпінської громади. Тим, хто волонтерить та збирає на амуніцію. Тим, хто плете сітки та провідує поранених. Тим, хто допомагає ветеранам та родинам загиблих.

Дякую кожному, хто тримає великий цивільний фронт. Лікарям, що турбуються про здоров’я родин наших бійців. Вчителям, які навчають дітей захисників. Підприємцям, які створюють робочі місця для дружин тих, хто зараз на передовій. Будівельникам, які розбирають завали та відбудовують житло, щоб родина кожного захисника змогла повернутися в Україну у власну домівку. І я дякую кожному, хто робить свій маленький внесок у велику Перемогу!