Photo 2023 07 13 16.58.48

День архітектури та професійне свято архітектора.

Сьогодні в Україні відзначають День архітектури та професійне свято архітектора.

Для нашої громади – це гарна нагода ще раз подякувати архітекторам, а також всім фахівцям – інженерам, дизайнерам, проєктантам, які зараз залучені до відбудови Ірпеня. 

Особисто хочу подякувати великій міжнародній команді Irpin Reconstruction Summit. Це понад 200 осіб з України та різних країн світу, які об’єдналися задля нашого міста і його успішного та щасливого майбутнього. Зокрема, це й спеціалісти всесвітньовідомої архітектурної компанії Gensler, які допомагають нам відновлювати Ірпінську громаду. Всі ці люди роблять це безкоштовно, лише за покликом власного серця і свого професійного таланту.

Команда IRS вже розробила 20 проєктів відбудови пошкоджених інфраструктурних об’єктів Ірпеня. 10 із них уже затверджені комісією Ірпінської міської ради і зараз триває пошук фінансування на їх реалізацію.

Пророблена величезна робота, за яку я дуже дякую кожному із залучених фахівців! І у день професійного свята хочу побажати всім архітекторам класних, цікавих, новаторських проєктів і нехай ваші імена увійдуть в історію як імена Гюстава Ейфеля, Захи Хадід чи Владислава Городецького.