Photo 2023 10 09 14.46.22

«Фонд відновлення Ірпеня» звітує про результати за рік діяльності

Минув рік з відкриття Фонду відновлення Ірпеня. За цей рік на рахунки Фонду в національній  валюті надійшло 29 431 936,80 UAH від муніципалітетів, благодійних, неприбуткових та урядових організацій, бізнесу та добровільних пожертв. Разом з тим Фонд передав мешканцям для відновлення їх житла 66 142 кг та 4 198 кв.м будівельних матеріалів. В результаті 52 багатоквартирних та приватних будинки отримали допомогу від Фонду, а це 1671 родина. 

Для інформування світової громадськості про наслідки руйнування та пошук партнерів в інших країнах для відновлення міста Фондом відновлення Ірпеня було створено платформу IrpinHelp – www.irpinhelp.com 

Від імені Фонду відновлення Ірпеня висловлюю вдячність кожному, хто підтримав відновлення домівок мешканців Ірпінської громади. Закликаю і надалі підтримувати відбудову нашого міста та інвестувати в Ірпінь, щоб повернути людей до своїх домівок та зміцнювати економіку країни. Сьогодні Ірпінь – це символ незламності і символ українського відродження та майбутнього держави.

Команда Фонду відновлення Ірпеня вдячна за допомогу у відновленні міста-Героя українському бізнесу, благодійним фондам, міжнародним партнерам, кожному хто задонатив і допоміг ірпінським родинам та засобам масової інформації за інформаційну підтримку.

Закликаємо світову спільноту й надалі допомагати у відновленні міста! 

Ознайомитися з річним та поточними фінансовими і матеріальними звітами організації можна на сайті Фонду IrpinHelp або за посиланнямhttps://irpinhelp.com/docs/ua/zvit.pdf.

Також команда Фонду підготувала відеозвіт, що доступний для перегляду на YouTube каналі Фонду