Photo 2023 10 09 14.51.43

З ДНЕМ ЗНАНЬ, ІРПІНСЬКА ГРОМАДО! 

Шановна освітня спільното Ірпінської громади, батьки, учні та вихованці дитячих садочків!

Із початком війни у 2014 році питання освіти стало гострим для нашої громади. Адже відтоді Ірпінь став домом для тисяч внутрішньо переміщених родин, які були змушені полишити свої оселі на Сході України, рятуючи своїх дітей. Тоді для нас стало вкрай актуальним питання переповнення шкіл та дитячих садочків.

За кілька років ми побудували найбільшу в Україні кількість освітніх закладів (у співвідношенні до кількості населення). Це дитсадки: “Бджілка”, “Колібрі”, “Знайко”, «Смайлик». Це Ірпінський ліцей інноваційних технологій, клуб дитячої творчості для дітей з особливими потребами “Дивосвіт”. Добудували тоді ще школи №1, №2 та №17, відкрили майже 50 нових класних кімнат, оновили шкільні їдальні та спортивну інфраструктуру шкільних територій. 

Під час героїчних боїв за Ірпінь майже всі заклади освіти нашої громади були пошкоджені, найбільше постраждали ліцей №3 та дошкільний заклад “Радість” (нині “Рута”). Всі пошкоджені об’єкти ми відновили, зробили їх ще кращими, ніж вони були. І сьогодні вони радо зустрічають своїх вихованців першими дзвониками. Завершується і відбудова зруйнованих ліцею №3 та дитсадка «Рута», що стало можливим завдяки підтримці UNICEF та Уряду Литви, і у вересні вони теж відкриють двері ірпінським дітям. А на жовтень планується відкриття дитсадка “Віночок” (нині “Червона калина”).

Це стало можливим завдяки неймовірній роботі кращої команди “Нові Обличчя”. Я вдячний Вам та пишаюсь кожним Вашим результатом в Ірпені.

Дякую вчителям та вихователям за їхню невтомну і надважливу працю.

Щиро сподіваюся, що кожен учень Ірпінської громади стане нашою гордістю.