Photo 2023 05 08 18.10.25

Мурал із сіллю з «Артемсолі» в Ірпені будуть допрацьовувати

Створення муралу «Бахмут, з тобою Ірпінь!» на центральній площі Ірпеня викликало широке громадське обговорення. Зокрема, жителі сусіднього з Бахмутом міста Соледар звернулися до Ірпінської громади з проханням про допрацювання цього муралу з додатковим акцентуванням на Соледарі. Саме там працювало українське підприємство «Артемсіль».

Сьогодні ми обговорили це з ініціаторкою створення муралу «Бахмут, з тобою Ірпінь!» Дашею Суворовою і прийняли спільне рішення про допрацювання муралу. Це буде зроблено до кінця травня.

Як голова Інвестиційної ради Ірпеня, я обіцяю мешканцям Соледару, що ми підемо їм на зустріч та врахуємо їхні пропозиції. Допрацювання муралу здійснюватиме його автор, художник Іван Шульгін.

Нагадаю, що цей мурал є мистецьким баченням спогадів дитинства української співачки Даші Суворової, яке пройшло у Бахмуті і асоціюється в неї з сіллю «Артемсіль». Ірпінська міська рада у цьому мистецькому проєкті провела комунікацію з власником приміщення, а товариство «Відважних» підтримало створення муралу фінансово.