Photo 2023 05 08 18.06.23

Продовжуємо активно працювати над відбудовою нашого міста!

Сьогодні проводимо другу стратегічну сесію з відбудови Ірпеня разом з міським головою Олександром Маркушиним та командою Irpin Reconstruction Summit (IRS). Презентували та обговорили попереднє бачення візії та місії для деокупованого Ірпеня, які були запропоновані та розроблені всесвітньо відомою американською архітектурною компанією Gensler. Під час презентації відповів учасникам та мешканцям на питання, які їх турбували, щодо граничної кількості мешканців в місті, про те, яким чином буде інтегровано їх напрацювання в документ стратегічний, а також в мастерплан на рівні законодавства, та яким чином буде регулюватись виконання цих напрацьованих документів.

Також обговорили з мешканцями те, як буде інтегруватися міжнародний досвід, бачення та розробки в українському місті на практиці та наскільки це реально. Разом з учасниками комітету та мешканцями міста обговорили численні ідеї, які були розроблені комітетами для розвитку міста у різних галузях. Важливо зазначити, що ми маємо чітку стратегію та план дій для відновлення нашого міста після періоду окупації.

Ми прагнемо створити місто, яке буде залучати нові інвестиції, розвивати туризм та забезпечувати комфортне життя мешканцям. Я впевнений, що разом з командою IRS, учасниками комітетів та небайдужими мешканцями міста, ми зможемо досягти цих цілей та зробити Ірпінь кращим містом для нас і наших нащадків.