Photo 2023 05 08 18.00.49

Участь молоді Державного податкового університету у відновленні міста Ірпінь

Сьогодні в Державному податковому університеті разом з студентами та викладачами обговорили участь молоді у відновленні нашого міста Ірпінь. Спільно з командою Irpin Reconstruction Summit розповів студентам про реальний стан речей та реалії пошуку фінансових можливостей для відбудови міста та нашого університету

Закликав не боятися проявляти ініціативу та креативність, брати на себе відповідальність та зрощувати свої амбіції, підвищувати свою кваліфікацію та бути лідерами. Маємо об’єднуватися та самостійно шукати шляхи фінансування для нашого міста та вищого навчального закладу. Ніхто не зробить це за нас!

Команда Irpin Reconstruction Summit та команда Фонду відновлення Ірпеня кожен місяць пишуть кілька тисяч листів, і тільки 3-4 з них переростають у реальну допомогу. Але це не означає, що інші листи не мають значення. Навпаки, кожен лист – це крок до досягнення мети.

Молодь має зібратися в групу активних людей, поформуватися по напрямках та писати по кілька тисяч листів – це відмінний спосіб долучитися до відбудови і зробити Ірпінь містом майбутнього. Нам потрібно згуртуватися та діяти разом, адже тільки так ми можемо досягти успіху.

Молодь – це бунтарі, що задають тон і темп та здатні до самоорганізації!