Photo 2023 06 13 13.35.52

Представники Європарламенту та Єврокомісії допоможуть Ірпеню залучити фінансування на відновлення

Вчора зустрівся із головою контактного офісу Європарламенту в Мілані Мауріціо Молінарі та головою офісу Єврокомісії Клаудією Колла. 

Найперше розповів їм про велику потребу Ірпеня у допомозі щодо відбудови житлової та соціальної інфраструктури. Попросив сприяти залученню європейських грантів, будівельних компаній і благодійних фондів у нашу громаду.

Також передав презентаційні матеріали про руйнування Ірпеня, зокрема «План відновлення Ірпінської міської територіальної громади на 2023-2033 роки, і домовився, що вони будуть розіслані у різні європейські інституції. 

Окрім детального опису зруйнованих об’єктів у Плані відновлення Ірпінської громади ми запропонували низку інвестиційних проєктів, які могли б зацікавити міжнародний бізнес. Розповів про деякі із них пану Молінарі та пані Колла й попросив допомоги в ознайомленні з ними італійських компаній, щоб в подальшому мати можливість з ними співпрацювати.

Мауріціо Молінарі та Клаудія Колла висловили готовність надати консультаційну та організаційну підтримку у подальшому процесі подання проєктів та залученні фінансування. 

Вони також висловили позитивне ставлення до нашої співпраці та взаємодії з іншими міжнародними партнерами, організаціями та стейкхолдерами, що сприятиме обміну досвідом та передачі найкращих практик.

Дякую усій міжнародній спільноті, які сьогодні допомагають Ірпеню відновитися і знову стати найкращим містом для життя!