Photo 2023 01 31 14 34 01

Володимир Карплюк: «Я ініціюю перейменування однієї з ірпінських вулиць на вулицю Дмитра Павличка»

Голова Інвестиційної ради Ірпеня виступив з ініціативою перейменування однієї з вулиць Ірпеня в честь відомого українського поета, літературного критика, перекладача, Героя України Дмитра Павличка. Про це Володимир Карплюк повідомив у своєму Телеграм-каналі.

«Дмитро Павличко часто бував в Ірпені, жив в Ірпінському Будинку творчості письменників, гуляв набережною, рибалив на річці Ірпінь, зустрічався зі ірпінськими учнями та вчителями. Саме через нерозривність зв’язків видатного українського майстра слова з Ірпінською громадою стала причиною того, що я ініціюю перейменування однієї з ірпінських вулиць на вулицю Дмитра Павличка», – зазначив він.

Володимир Карплюк звернувся до Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, депутатів міської ради та всієї Ірпінської громади з проханням підтримати ініціативу.

«Переконаний, що це продовжить славу Ірпеня, як столиці української літератури. Адже саме в Ірпені крім Будинку творчості письменників є Парк письменників, Площа Творчого Духу, скульптура Читача, пам’ятник Автору, Книжковий мурал, пам’ятник молодому Кобзареві. Саме в Ірпені вручають одну з найбільших в Україні – Літературну премію Ірпеня», – підсумував голова Інвестиційної ради.