Photo 2023 03 23 11.19.37

Ірпінський ліцей інноваційних технологій – кращий освітній проект Київщини, – Володимир Карплюк

Ірпінський ліцей інноваційних технологій – кращий освітній проект Київщини, – Володимир Карплюк

26 березня 2018 року я, будучи Ірпінським міським головою, разом зі своєю командою відкрив Ірпінський ліцей інноваційних технологій ІЛІТ у власній будівлі ліцею.

Це інноваційний заклад освіти для поглибленого вивчення учнями 8-11 класів ІТ-технологій, робототехніки, математики, хімії, фізики, біології та біохімії, де зараз навчається 122 ліцеїста (8-11 класи), які щороку є переможцями олімпіад з інформатики та інших предметів.

Нещодавно ми ініціювали створення власної бібліотеки книг англійською, іспанською, німецькою, польською та українською мовами. Вона, за задумом учнів, має стати найбільшою «різномовною» шкільною книгозбірнею на Київщині. Подарувати книги Ірпінському ліцею інноваційних технологій можна, звернувшись до директорки закладу Марії Гостін за телефоном +380934869833

З 1 вересня 2023 року ІЛІТ відкриє двері й для семикласників, адже заклад успішно розвивається і багато батьків бажають, щоб їхні діти навчалися таким трендовим спеціальностям, як робототехніка, інформатика та біотехнології.

ІЛІТ підготував презентації ліцею українською та англійською мовами, то ж запрошую ознайомитися з цими презентаціями жителів Ірпінської громади, українських та міжнародних партнерів Ірпеня:

Презентація ІЛІТ українською мовою:

https://drive.google.com/file/d/1N-2RdDqD4xwIgO40wyi4xtGZOht_mqlu/view

Презентація ІЛІТ англійською мовою:

https://drive.google.com/file/d/1uhPg4dsrv9p1iQqLEiVwswcvys4n6_H3/view